Azərbaycan Respublikasının işğaldan azad edilmiş ərazilərində yaşıl texnologiyaların və enerji səmərəliliyi tələblərinin tətbiqi ilə bağlı əlaqələndirmə və monitorinq üzrə İşçi Qrupun tərkibində yaradılmış alt İşçi Qrupun növbəti iclası keçirilib.
Energetika Nazirliyi yanında Bərpa Olunan Enerji Mənbələri Dövlət Agentliyinin direktoru, alt İşçi Qrupun rəhbəri Cavid Abdullayev iclası giriş sözü ilə açıb.
Alt İşçi Qrupun fəaliyyəti ilə bağlı tematik tədbirlər üzrə müəyyən olunmuş məsul şəxslər tərəfindən görülmüş işlərə dair hesabatlar dinlənilib və cari məsələlərə dair müzakirələr aparılıb.

The next meeting of the sub-Working Group created within the Working Group on coordination and monitoring regarding the application of green technologies and energy efficiency requirements in the liberated territories of the Republic of Azerbaijan was held.
Javid Abdullayev, director of the Azerbaijan Renewable Energy Agency under the Ministry of Energy, head of the sub-Working Group, opened the meeting with an introductory speech.
Reports on the work done by the persons responsible for the thematic events related to the activity of the sub-Working Group were heard and discussions were held on current issues.